BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec
Zadzwoń do nas 08:00-19:00: +48 730 790 750
   

Uroki mebli sosnowych

Meble sosnowe

Szukasz jasnych, lekkich mebli, które jednocześnie zachwycą cię swoją solidnością? Meble sosnowe to zdecydowanie najlepszy wybór. Sosna jest najpopularniejszym rodzajem drzewa występującym w polskich lasach, a więc nie dziwi popularność wykonywanych z jej drewna mebli.

Charakterystyka drewna sosnowego

Sosna jest stosunkowo miękkim materiałem meblarskim, dlatego pozwala na różnego typu rzeźbienia na swojej powierzchni. Dzięki takiej właściwości mebli drewnianych, mogą one zostać dopasowane do różnego typu wnętrz. Minimalistyczne, pomalowane na biało albo bogato rzeźbione, dekoracyjne – wybór zależy od kupującego. Z drewna sosnowego stworzyć można w zasadzie każdy typ mebla, od szafek, poprzez ramy łóżka, aż po stoły. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu jego powierzchni, wyroby sosnowe mogą służyć przez lata, tak samo długo, jak na przykład meble dębowe. Nie bez znaczenia jest bardziej atrakcyjna cena mebli sosnowych.

Jednocześnie drewno sosnowe jest dość sprężyste i wystarczająco wytrzymałe. Tylko specjalista jest w stanie stworzyć mebel tak, aby na miejscach szczególnie obciążonych nie pojawiały się sęki, które mogą doprowadzić do pęknięcia deski. Dlatego kupować tego typu meble warto u profesjonalnego producenta.

Wygląd mebli sosnowych

Naturalne meble sosnowe mają delikatnie żółtą, ciepłą barwę. Ozdobne słoje to dodatkowy atut mebli wykonanych z tego rodzaju drewna. Oczywiście można je również pomalować na dowolny w zasadzie kolor, zgodny ze swoimi preferencjami. Dużą popularnością cieszą się na przykład bardzo modne białe meble. Odpowiednio zaimpregnowane meble sosnowe mogą być użytkowane także w kuchni i łazience, co staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem.

Meble sosnowe mają wiele zalet, dlatego cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony kupujących. Przede wszystkim są one bardzo uniwersalne, a oprócz tego dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Nie bez znaczenia jest ich atrakcyjna cena, dzięki której jest to produkt na który każdy może sobie pozwolić. W końcu drewniane meble kupuje się już na lata.

                                                                  Paweł Borowy

  Uroki mebli sosnowych - 1

  Kontakt

  • sklep@meblezdrewna.pl
  • tel. +48 730 790 750

  Sklepy partnerskie


  lampy skandnawskie meble biale  Copyright meblezdrewna.pl , zobacz również na meble białe