BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna, meble drewniane - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec
Zadzwoń do nas 08:00-19:00: +48 730 790 750
   

KATEGORIE

MEBLE

ŁÓŻKA DREWNIANE

DREWNO

POMIESZCZENIA

UCHWYTY


ZOBACZ NASZE INNE KOLEKCJE:

Meble debowe oakMeble loftowe z drewna i metaluMeble brzozowe z drewnaMeble brzozoweMeble prowansalskie drewnianeMeble Biale z drewnaMeble bukowe  z litego drewnaMeble Woskowane z drewnaMeble Góralskie z litego drewnaMeble Woskowane Biale z drewna        Meble Drewniane Sosnowe Meble z drewna  natural     Meble biale drewniane Lizbona

Meble Sztokholm

Seria mebli Sztokholm to białe meble, które pomimo swoich gabarytów nie straciły nic ze swej lekkości. Ich konstrukcja to delikatne mrugnięcie oka w stronę odbiorców. Stolica Szwecji to królestwo stylu skandynawskiego – praktycznego, rodzinnego, dopasowanego do potrzeb wszystkich członków rodziny. Dlatego na przykład zamiast tradycyjnych uchwytów przy szafkach i szufladach zastosowano wycięcia w drewnie, które ułatwiają otwieranie.

Drewniane meble Sztokholm to idealne wyposażenie do salonu i jadalni. Pojemne komody i kredens pomieszczą w swoim wnętrzu wszelkie niezbędne na co dzień przedmioty, łącznie z estetyczną zastawą stołową. Białe meble są zadziorne, ale równocześnie idealnie rozświetlą każde, nawet najmniejsze wnętrze. To coś idealnego dla fanów prostoty. Tło mebli doskonale wyeksponuje wszelkiego typu dekoracje, które dodadzą życia pomieszczeniu. Rysunek drewnianych słojów tylko podkreśla pochodzenie mebli. Dzięki niemu zyskają one swój indywidualny charakter.

SZTOKHOLM

Copyright meblezdrewna.pl , zobacz również na meble białe