BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec
Zadzwoń do nas 08:00-19:00: +48 730 790 750
   

Meble drewniane do restauracji

Dlaczego warto wybrać meble drewniane do restauracji?

Właściciele restauracji w większości przypadków bardzo dbają o wystrój jej wnętrza. Zwłaszcza, jeżeli serwowane dania mają przyciągnąć wielu wielbicieli kulinariów – wówczas wyposażenie, w tym meble, powinny idealnie współgrać z oferowanym menu. Najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na drewniane meble, które doskonale tworzą charakter wnętrza.

Solidne meble drewniane

Podstawową korzyścią płynącą z wybrania drewnianych mebli do swojej restauracji, jest ich solidność. Przy odpowiednim zaimpregnowaniu drewna, jest ono w stanie posłużyć nawet kilkadziesiąt lat bez zmian w swoim wyglądzie. I to w miejscu tak narażonym na intensywną eksploatację, jak restauracja. Pamiętać trzeba, że takie meble są narażone na przykład na większą ilość osadzającego się na ich powierzchni tłuszczu, czy częstszy kontakt z gorącymi naczyniami. Dokonując jednego zakupu, nie trzeba się już martwić dodatkowymi wydatkami. A więc pomimo, że pierwotny koszt jest dość wysoki, zakup takiego umeblowania szybko się zwróci. Dodatkowo meble dodają elegancji wnętrzu, więc goście z pewnością docenią takie rozwiązanie. Inną kwestią jest fakt, że meble drewniane mogą być w wielu przypadkach użytkowane również na zewnątrz. Ogródek restauracji to punkt, który przyciąga do niej wielu miłośników odpoczynku.

Różnorodny wygląd

Drewniane meble mają ten plus, że dopasować je można do wnętrz urządzonych w naprawdę różnorodnej stylistyce. W końcu samo drewno jest dość uniwersalnym materiałem. Szlachetny dąb, lekka sosna, oryginalna brzoza – możliwości jest wiele. Dodatkowo z drewna wykonuje się wszelkiego typu meble, dzięki czemu uzyskać można aranżację o spójnym charakterze. Ten materiał można także pomalować. Na przykład bardzo modne, białe meble, to idealne uzupełnienie przytulnej, rodzinnej restauracji – doskonale ją rozświetlą.

Do drewnianych mebli pasuje szereg typowo restauracyjnych dodatków, na przykład metalowych świeczników, żywych kwiatów w wazonach, czy obrusów z naturalnych tkanin. Dzięki nim można wyczarować odmienny wystrój pomieszczenia i zmieniać go na przykład co sezon, aby gościom nie opatrzył się dotychczasowy wizerunek lokalu. To również dobry pomysł na bardziej długofalowe oszczędności.    

                                                                   Paweł Borowy                            

 

 

 

  Meble drewniane do restauracji - 1

  Kontakt

  • sklep@meblezdrewna.pl
  • tel. +48 730 790 750

  Sklepy partnerskie


  lampy skandnawskie meble biale  Copyright meblezdrewna.pl , zobacz również na meble białe