BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna - producent mebli sosnowych, brzozowych, debowych, meble Stec
Zadzwoń do nas: +48 730 790 750    

KATEGORIE

MEBLE

GATUNKI DREWNA

POMIESZCZENIA


ZOBACZ NASZE INNE KOLEKCJE:

Meble debowe oakMeble sosnowe PineroMeble sosnowe natural Meble prowansalskie Meble Biale Meble brzozowe RODANMeble sosnowe ludoweNowoczesne meble sosnoweProste meble sosnoweSosnowe meble RustykalneStylowe meble sosnowe

Meble Barcelona

Kolekcja mebli Barcelona jest taka sama, jak Hiszpania – posiada charakter. Białe meble drewniane zyskały indywidualny styl dzięki dodaniu do nich gałek i uchwytów w kolorze kontrastowej czerni. Takie połączenie sprawia, że chociaż są one dość klasyczne w wyglądzie, z pewnością nie są nudne. Urządzając swój salon, sypialnię, czy jadalnię tymi produktami, zyskuje się pewność, że będą one przyciągały spojrzenia wszystkich odwiedzających. Dekoracyjne meble dostępne są także na indywidualne zamówienie, zgodnie z preferencjami kupującego.

Masywne, solidne komody, witryny i szafki nocne, to główne punkty tej kolekcji. Białe meble są bardzo uniwersalne, a pomimo swoich gabarytów – nie przytłaczają wnętrza. Wręcz przeciwnie, wprowadzają do niego wiele światła.  Decydując się na zakup drewnianych mebli z kolekcji Barcelona każdy klient zyskuje gwarancję zadowolenia przez naprawdę długi czas. Są to zdecydowanie produkty, które cieszyć będą oko przez lata.

BARCELONAMeble sosnowe (1) | KOMODY z drewna (2) | Meble białe (4) | SZAFKI NOCNE (1) | WITRYNY z drewna (1) |

Biała komoda z drewna BAR01

Biała komoda z drewna BAR01

1580.00 zł

zobacz szczególy

Biała witryna drewniana BAR02

Biała witryna drewniana BAR02

2380.00 zł

zobacz szczególy

Szafka nocna z drewna BAR03

Szafka nocna z drewna BAR03

480.00 zł

zobacz szczególy

Komoda drewniana BAR04

Komoda drewniana BAR04

2180.00 zł

zobacz szczególy